המשכיר
מבית

בכמה ניתן להשכיר דירה לשבת? מחירון מומלץ

מחירי השכרת דירה

בעלי דירות רבות מעוניינים להשכיר את הדירה שלהם לשבת. השאלה בכמה ניתן להשכיר את הדירה לשבת עשויה להיות שאלת המפתח שתכריע האם שווה להשכיר את הדירה לשבת או לא. במאמר הזה ננסה לכוון את בעלי הדירות שמפרסמים באתר המשכיר למחירון המומלץ.

 

דירה לשבת לזוג בירושלים

השכרת דירה לשבת לזוג בירושלים מתחילה בערך בסביבות 400 ₪ לשבת, ונמצאת בטווח של עד 500 ₪ המחיר הזה הוא מחיר בסיס שפחות מזה בדרך כלל לא יהיה שווה להשכיר. בדרך כלל המחיר יכלול גם אפשרות של זוג ותינוק או שנים באותו המחיר. עם זאת ככל ויהיו מעוניינים באירוח משפחה גדולה יותר המחיר עשוי לעלות בהתאם.

 

דירות לראש השנה בירושלים

מחירי דירות לראש השנה בירושלים מושפעים בצורה דרמטית מהביקוש בשוק. לאור הביקוש הגבוה המחירים כבר מגיעים בשנים האחרונות למעל 1000 ₪ לדירה ונעים בין 1000 – 2000 ₪ לראש השנה בלבד לזוג. למרות שבראש השנה ברוב היום אין שימוש בדירה הביקוש שעולה על ההיצע משפיע על השוק שמוכן לשלם מחירים גבוהים שלא בהכרח סבירים תמיד.

 

דירת נופש לחרדים

כשמדברים על מחירי דירות נופש לחרדים כל הכיוון של המחיר מתחיל להשתנות. בעוד דירה פשוטה לשבת מבוססת על מחיר כמה אנשים מוכנים לעזוב את הדירה בשביל להשכיר ובמקביל על מחיר סמלי לשימוש בדירה. מחירי דירות נופש מזנקים באופן יחסי ותלויים כבר ברמת האבזור והריהוט שיש בדירת הנופש.

לרוב מחירי דירות נופש יהיו תלויים במספר הנופשים, אולם בדרך כלל תמיד יהיו מחירי בסיס מתחתם המחיר לא ירד. המחיר כמובן תלוי גם כאן באבזור ורמת הדירה וגם ביישוב בה נמצאת דירת הנופש לחרדים.

לרוב מחירי דירות נופש ינועו בין 150-230 ₪ לאדם. המחירים כמובן במידה ומגיעים מספר אנשים לדירה ולא רק אדם בודד. גם במקרה הזה לרוב יהיה מחיר מינימום של 400-500 ₪ לשימוש להשכרת דירת הנופש.

 

מחירי השכרת צימרים לחרדים

עולם הצימרים לחרדים הוא כבר שונה לחלוטין מדירות הנופש. בעוד דירות הנופש משמשות בדרך כלל להשלמת הכנסה לבעלים, תחום הצימרים הוא ענף בפני עצמו, ההשקעה תהיה גבוהה ובהתאם מחירי השכרת צימרים לחרדים תהיה גבוהה הרבה יותר.

מחיר צימרים לחרדים יתחיל בדרך כלל ב-700 ₪ לזוג בסופ"ש ככל ומדובר בצימר ברמה גבוהה. אם מדובר על צימרים יוקרתיים המחיר יכול לזנק ולהגיע גם ל-1000 ₪ לסופ"ש. צימרים יוקרתיים יכללו בדרך כלל ג'קוזי ספא מפנק ובריכה מחוממת ומקורה בבסיס המתחם.

מחיר וילות לחרדים

תחום הווילות לחרדים הוא שוק שונה בפני עצמו. השכרת וילה יכולה לשמש לאירוח של בני משפחה מורחבת במהלך השנה. ככל שמדובר בשיא העונה הביקוש גודל ומשלש את עצמו. מחירי וילות בשיא העונה יכולים לנוע בין 3000-8000 ₪ ללילה.

המחיר יהיה תלוי במספר המיטות וכמות הנופשים שיכולים לשהות בבת אחת במתחם. לרוב בשיא העונה המחיר יכול להגיע אפילו ל-300 ₪ לאדם ללילה. המחיר הגבוה מותנה במתחם מפנק שיש בו גם בריכה מקורה ומחוממת מתקני משחק ועוד. מחירים אלו מושפעים בסוף מהיצע וביקוש ולא פעם ירדו ברגע האחרון בשל חוסר בביקוש. אולם בשיא העונה ממש הווילות מושכרות בדרך כלל בכל מקרה.

תפריט נגישות